Sıkça Sorulan Sorular

Kargolayacağınız ürün fotoğraftakinin aynısı mı?

Ürünler fotoğrafını görmüş olduğunuz ürünlerle birebir aynıdır. Profesyonel bir stüdyoda profesyonel bir ışık ve kamera ile çekim yapıldığı için, ürünler gün ışığı, farklı ampul vs gibi ışıklarda çok minik farklılıklar gösterebilir.

Alışverişimin tamamlandığından nasıl emin olabilirim?

Siparişinizi tamamladığınızda, size onay e-postası gönderilir. E-posta almazsanız, siparişinizle alakalı olarak shop@selectyourstyle.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Bazen mailler “Junk”, “Spam” veya “Gereksizler” kutusuna düşebilir. Lütfen tüm posta kutularınızın kontrolünü sağlayınız.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Evet, shop@selectyourstyle.com.tr adresine mail atarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Ürünüm problemli geldiyse ne yapmalıyım?

Aldığınız üründe bir kusur varsa, shop@selectyourstyle.com.tr adresiyle iletişime geçiniz. Atacağınız mailde ürünün kusurlu kısmının fotoğrafını ekleyip açıklama yapabilirsiniz. Değişimle ilgili yönlendirmeler mail üzerinden yapılacaktır.

Yanlış bir ürün gönderildiyse ne yapmalıyım?

Sipariş etmediğiniz bir ürünün yanlışlıkla size gönderilmesi durumunda shop@selectyourstyle.com.tr ile iletişime geçebilirsiniz.

Kargo hizmeti için ne kadar öderim?

200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 200 TL’nin altında kalan siparişlerinizde kargo ücreti 15 TL’dir.

İade süresi nedir?

Her türlü iade işlemi için süre sipariş tarihinden itibaren 15 gündür.

İade ettiğim ürünlerin geri ödemesi ne zaman gerçekleşir?

İade edilen ürünlerde, ürün tarafımıza ulaştığında ödeme iade işlemi başlatılıp, iyzico üzerinden yapılmaktadır. İşlemin tamamlanma süresi bankanıza bağlı olarak değişebilir.

Ürünüm ne zaman kargoya verilir?

Hafta içi 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde, hafta sonu ve tatil günleri verilen siparişleriniz Pazartesi veya ilk iş günü kargoya verilmektedir. Resmi tatillerde kargo firmaları çalışmadığı için siparişiniz, verdiğiniz tarihi takiben ilk iş gününde kargoya verilecektir.

Kargomun durumunu nasıl takip edebilirim?

Kargo takip bilgilerinizi eğer üyeyseniz siparişlerim sayfası üzerinden veya kargo şirketinin tarafınıza yolladığı SMS’lerle takip edebilirsiniz.

×